یادآوری برای خودم

شركت Sangiorgio، شركتي تخصصي با تجربه ٤٠ ساله در زمينه توليد پارچه هاي ژاكارد است.
تولید SANGIORGIO در زمينه پارچه هاي پوشش های دیواري و همچنین پارچه های ژاکارد براي مبلمان منزل و پارچه قراردادي قرار گرفته است.
از آغاز، فلسفه S3 SANGIORGIO مبتني بر اهداف پايدار به منظور بهبود کیفیت محصولات خود و ارائه خدمات گسترده، سریع و موثر بوده است. این فلسفه به اين شركت اجازه داده است تا در جايگاه اول در میان تولید کنندگان پارچه هاي پوشش ديواري و پارچه هاي مبلمان قرار گيرد.
برنامه ریزی قدرت S3 SANGIORGIO است. همه مراحل پردازش تاب، بافندگی، چسب، پیرایش و كنترل کیفیت، نتيجه اي از دانش فني داخلي ما در نظر گرفته مي شود و همه اينها به شركت اجازه مي دهد تا همه محصولات خود را تحت عنوان برند ساخت ايتاليا امضا كند.
تعهد ما ارائه محصولاتي با کیفیت بالا و در يك سیر تکاملی پیوسته، و به لطف طراحان داخل شرکت است كه دستيابي به مجموعه هاي شخصی، طراحی موردي برای هر مشتری را ممكن ساخته است. پارچه هاي S3 SANGIORGIO می تواند در هر مورد خصوصی و عمومی بطور کامل استانداردهای محدود کننده ترین بین المللی را برآورده سازد.
کلاس و انحصار مجموعه هاي پارچه هاي ما به S3 Sangiorgioto اجازه داده است تا ساخت ايتاليا را در سراسر جهان صادر كند.

“تجربه ما در خدمت شماست”

Texwall-line

گالری به 2 صورت قابل نمایش می باشد

حالت 1 باید از طریق نوشته ها . اقدام به ایجاد نوشته ی جدیدی کنید و سپس از قسمت ساید بار . قسمت ساختار >> گالری رو انتخاب کنید .

پنچره ای جدید به نام thumbnail ایجاد میشود که از طریق آن میتوانید عکس های گالری خود را بارگذاری کنید .

در گالری نوع دوم هچ گونه متنی قابل اضاف کردن به گالری نیست .

 

گالری حالت 2 به صورت ساده میتوانید از طریق پلاگین revolution slider . اسلایدر خود را ایجاد کنید و سپس  کد کوتاه (shortcode ) اسلایدر ساخته شده  را در این قسمت کپی کنید . توجه داشته باشید که در گالری نوع اول . ساختار نوشته روی گالری قرار نگرفته باشد و به صورت استاندارد باشد .